ÇANAKKALE-BURSA-ESKİŞEHİR TURU (15-17 MART 1 GECE 2 GÜN 3399₺)

🌐ÇANAKKALE-BURSA-ESKİŞEHİR TURU🌐
 
♻️MERSİN TARSUS ADANA KALKIŞLI♻️
 
📅15-17 MART 💵 3399₺
💮1 GECE 2 GÜN 
 
🎊TUR PROGRAMI 🎊
 
🚌15 Mart saat 15:00 Forum, 15:10 Karayolları, 15.50 Tarsus Gemi, 16:30 Adana Duygu Kafe’den hareket ediyoruz.
 
1.GÜN
📍Çanakkale Şehitlik ziyareti (Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Abide, Yahya Çavuş Şehitliği, Alçıtepe’de öğle yemeği, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı)
📍Truva Atı Fotoğraf molası
📍Aynalı Çarşıda serbest zaman
📍Bandırma’da 4* Eken Prestige Otel Konaklama
 
2.GÜN: 
📍Bursa
📍Tophane’de Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri ziyareti
📍Saat Kulesi
📍 Ulu Cami
📍 Kozahan Kapalı Çarşı’da serbest zaman
📍Eskişehir
📍Porsuk Çay’ında serbest zaman ve fotoğraf molası
📍Tarihi Odunpazarı Evleri
📍Mersin’e dönüşe geçiyoruz.
 
✅FİYATA DÂHİL OLANLAR: Lüks Araçlarla ulaşım, Araçta alınan sıcak soğuk ikramlar, 1 Gece Otelde YP Konaklama, Otelde alınacak Akşam Yemeği ve Sabah Kahvaltısı, MYT Turizm Refakati, Rehberlik Hizmeti, Koltuk ve Seyahat Sigortası
 
❌FİYATA DÂHİL OLMAYANLAR:  Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, 1. Gün Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemekleri, Tüm Kişisel Harcamalar

📌NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 1000 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi, iki yetişkin ile aynı odada kalmak kaydı ile geçerlidir.0-5 yaş koltuksuz ücretsiz 6-12 yaş 2 yetişkin yanında %30 indirim yapılmaktadır.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araçlarımız kişi sayısına göre 18+1 29+1 46+1 olarak değişmektedir. Tura kayıt yaptıran misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılacaklardır.

7-Gezi, ulaşım, konaklama ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

8-KAPORA (CAYMA BEDELİ): Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde belirlenen kaparo cayma bedeli olarak alınır ve ödemesi yapılmaz

9-ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

10- Acenta, mücbir sebeplerle gerek turdan önce gerekse tur esnasında, konaklama tesislerinde (ya aynı standartlarda ya da bir üst düzey olmak kaydıyla) değişiklik yapma hakkına haizdir.

11-Bu fiyat otelde en az 2 kişi ve üzeri odalarda geçerlidir. Tek katılmayı düşünen misafirlerimizden odada tek kalmaları durumda oda farkı alınmaktadır.Tek kişi oda farkı 600 tl’dir

12- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.

❗🚌Turlarımız MYT TURİZM / MERSİN YÖRÜK TURİZM adı altında düzenlenmektedir harici hiçbir tur ile ilgimiz yoktur.
✅Türsab No: 5266

☎️ İLETİŞİM VE REZERVASYON BİLGİLERİ:
📱: 0532 542 64 98 – 0536 960 44 70
📞: OFİS : 0324 322 43 63
🖥️: www.myttur.com

📍Adres: Güvenevler Mh. 1936 Sk. İlkadım Konutları No 16/C Yenişehir/Mersin

 

    ×

    Merhaba!

    İletişime Geçmek İçin Hemen Bir Danışman Seçin

    × Hemen İletişime Geç