SÖMESTR ÖZEL BURSA-ULUDAĞ-ESKİŞEHİR TURU

İlan Numarası: 640

SÖMESTR ÖZEL BURSA-ULUDAĞ-ESKİŞEHİR TURU

28-30 OCAK

                             BURSA-ULUDAĞ-ESKİŞEHİR TURU 

1.GÜN: 28 Ocak akşam 21.00 Vipol, 21.15 Forum, 21.30 Karayolları Köşesi, 22.10 Tarsus Kleopatra Kapısı, 22.50 Adana Duygu Kafeden areket ediyoruz.

✔Bursa

✔Uludağ 

✔Kayak, Kızak, Snowboard

✔Teleferik

✔Saat Kulesi,

✔Ulu camii 

✔Eskişehir'de bulunan 5* Anemon Otel konaklama.

2.GÜN:

✔Sazova Parkı

✔Masal Şatosu

✔Odunpazarı,

✔Yılmaz Büyükerşen Ünlüler Balmumu Heykel Müzesi

✔Kurşunlu Külliyesi

✔Porsuk Çay'ında serbest zaman ve fotoğraf molası

✔Devrim Arabası

✔Mersin’e dönüş yolculuğumuz başlıyor.

FİYATA DÂHİL OLANLAR: Lüks Araçlarla Ulaşım, Araçta alınan sıcak soğuk ikramlar, Otelde alınan akşam yemeği ve sabah kahvaltısı, Rehberlik Hizmeti, MYT Turizm refakati, Koltuk ve Seyahat Sigortası

FİYATA DÂHİL OLMAYANLAR: Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, 1. Gün Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemekleri,Tüm Kişisel Harcamalar

NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 250 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi, iki yetişkin ile aynı odada kalmak kaydı ile geçerlidir.0-5 yaş koltuksuz ücretsiz 6-12 yaş 2 yetişkin yanında 420 tl dir.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7-Gezi, ulaşım, konaklama ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

8-KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

9-ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

10- Acenta, mücbir sebeplerle gerek turdan önce gerekse tur esnasında, konaklama tesislerinde (ya aynı standartlarda ya da bir üst düzey olmak kaydıyla) değişiklik yapma hakkına haizdir.

11-Bu fiyat otelde en az 2 kişi ve üzeri odalarda geçerlidir. Tek katılmayı düşünen misafirlerimizden odada tek kalmaları durumda oda farkı alınmaktadır.Tek kişi oda farkı 150 tl'dir

12- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.


Fiyat:599

Rezervasyon Yap

Çoklu seçim yapmak için Ctrl ve mouse ile seçmek istediğiniz koltukları işaretleyin
Yetişkin
× 599 = 599
Toplam = 599

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım