SÖMESTR ÖZEL BATI KARADENİZ TURU

İlan Numarası: 647

SÖMESTR ÖZEL BATI KARADENİZ TURU

28-30 OCAK

                  SÖMESTR ÖZEL BATI KARADENİZ TURU

1.GÜN : 28 Ocak akşam saat 20.00 Vipol, 20.15 Forum, 20.30 Mersin Karayolları Köşesi, 21.15 Tarsus Kleopatra Kapısı, 22.00 Adana Duygu Kafeden hareket ediyoruz.

✔Safranbolu

✔Safran Lokumlarının tadına bakıyor ve alışveriş yapıyoruz.

✔Eski Safranbolu

✔Yörük Köyü

✔Cam Teras

✔Amasra

✔Amastris Kalesi, Çekiciler Çarşısı’nda serbest zaman

✔Bakacak Tepesi

✔4* Devrek Otel konaklama

2.GÜN: Uyandırma ve sabah kahvaltısının ardından

✔Bolu

✔Abant Gölü

✔Gölcük Gölü

✔Mersin'e dönüşe geçiyoruz.

FİYATA DÂHİL OLANLAR: Lüks Araçlarla Ulaşım, Araçta alınan sıcak soğuk ikramlar, 1 Gece Otelde YP Konaklama, Otelde alınacak Akşam Yemeği ve Sabah Kahvaltıları, MYT Turizm Refakati, Rehberlik Hizmeti, Koltuk ve Seyahat Sigortası

FİYATA DÂHİL OLMAYANLAR: Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, 1. Gün Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemekleri, Tüm Kişisel Harcamalar

NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 200 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi, iki yetişkin ile aynı odada kalmak kaydı ile geçerlidir.0-5 yaş koltuksuz ücretsiz 6-12 yaş 2 yetişkin yanında 385 tl dir.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7-Gezi, ulaşım, konaklama ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

8-KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

9-ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

10- Acenta, mücbir sebeplerle gerek turdan önce gerekse tur esnasında, konaklama tesislerinde (ya aynı standartlarda ya da bir üst düzey olmak kaydıyla) değişiklik yapma hakkına haizdir.

11-Bu fiyat otelde en az 2 kişi ve üzeri odalarda geçerlidir. Tek katılmayı düşünen misafirlerimizden odada tek kalmaları durumda oda farkı alınmaktadır.Tek kişi oda farkı 100 tl'dir

12- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.

Fiyat:599

Rezervasyon Yap

Çoklu seçim yapmak için Ctrl ve mouse ile seçmek istediğiniz koltukları işaretleyin
Yetişkin
× 599 = 599
Toplam = 599

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım