LAVANTA- SALDA GÖLÜ- PAMUKKALE TURU

İlan Numarası: 691

LAVANTA- SALDA GÖLÜ- PAMUKKALE TURU

24-26 HAZİRAN (BAYRAM 8-10 TEMMUZ 1499 TL) 22-24 TEMMUZ

                       LAVANTA- SALDA GÖLÜ- PAMUKKALE TURU

1.GÜN: 24 Haziran akşam 23.00 Vipol, 23.15 Forum, 23.30 Karayolları, 00.10 Tarsus Kleopatra Kapısı, 00.40 Adana Duygu Kafeden hareket ediyoruz. Pozantı – Ereğli istikametini takip ederek yolculuğumuza başlıyoruz.

✔Eğirdir Gölü

✔Can Ada, Yeşil Ada

✔Sagalassos Antik Kenti

✔Lavanta Bahçesi

✔ Denizli'de bulunan 4* Park Dedeman Otel'e yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2.GÜN:

✔Doğa harikası Pamukkale Travertenlerinde serbest zaman

✔ Türkiye’nin Maldivleri diye anılan eşsiz manzarasıyla büyüleyen Salda Gölü

✔Mersin'e dönüşe geçiyoruz.

FİYATA DÂHİL OLANLAR: Lüks Araçlarla Ulaşım, Araçta Alınan Sıcak Soğuk İkramlar, Otelde Alınan Akşam Yemeği ve Sabah Kahvaltısı, MYT Turizm Refakati, Rehberlik Hizmeti, Koltuk ve Seyahat Sigortası

FİYATA DÂHİL OLMAYANLAR: Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, 1. Gün Sabah Kahvaltısı,Öğle Yemekleri,Tüm Kişisel Harcamalar

NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 600 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi, iki yetişkin ile aynı odada kalmak kaydı ile geçerlidir.0-5 yaş koltuksuz ücretsiz 6-12 yaş 2 yetişkin yanında 800 tl dir.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7-Gezi, ulaşım, konaklama ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

8-KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

9-ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

10- Acenta, mücbir sebeplerle gerek turdan önce gerekse tur esnasında, konaklama tesislerinde (ya aynı standartlarda ya da bir üst düzey olmak kaydıyla) değişiklik yapma hakkına haizdir.

11-Bu fiyat otelde en az 2 kişi ve üzeri odalarda geçerlidir. Tek katılmayı düşünen misafirlerimizden odada tek kalmaları durumda oda farkı alınmaktadır.Tek kişi oda farkı 300 tl'dir

12- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.

Fiyat:1299

Rezervasyon Yap

Çoklu seçim yapmak için Ctrl ve mouse ile seçmek istediğiniz koltukları işaretleyin
Yetişkin
× 1299 = 1299
Toplam = 1299

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım