KOZAKLI KAPLICA TURU

İlan Numarası: 659

KOZAKLI KAPLICA TURU

10-13 ŞUBAT, 17-20 ŞUBAT

                            KOZAKLI KAPLICA TURU

1.GÜN: 10  Şubat sabah saat 06.30 Vipol, 06.45 Forum, 07.00 Mersin Karayolları Köşesi, 07.40 Tarsus Kleopatra Kapısı, 08.20 Adana Duygu Kafe’den hareket ediyoruz.

✔Konaklayacağımız Sanitas Thermal Hotel Kozaklı Otelimize yerleşiyoruz. 6 gece boyunca oteldeki aktivitelerden yararlanıyoruz.

4.GÜN: 13 Şubat sabah kahvaltının ardından Mersin'e dönüşe geçiyoruz.

FİYATA DÂHİL OLANLAR: Lüks Araçlarla Ulaşım, Araçta Kahvaltılık Poğaça, Araçta alınan sıcak - soğuk ikramlar, Otelde Konaklama,Seyahat Sigortası

*Bay & Bayan, Thermal havuzu, soğuk su yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, çocuk havuzları, Bay & Bayan ayrı bir şekilde 70 mt. uzunluğunda Aqua park, Otelde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri (Açık Büfe), Odalarda Thermal Su, Hafta sonu Canlı Müzik Eğlencesi

FİYATA DÂHİL OLMAYANLAR: Öğle yemekleri, SPA bölümü, tuz odası, sıcak ve soğuk içecekler, oda servisi,Tüm Kişisel Harcamalar

TERMAL SUYUNUN FAYDALARI: Solunum sistemi hastalıkları, sedef, akne gibi hastalıklar, egzama, kas sistemi hastalıkları, kalp dolaşımı sistemi hastalıkları, mide bağırsak metabolizma sistemi, böbrek ve idrar yolları, kadın hastalıkları, nöroloji hastalıkları, romatizma, kireçleme ve damar, yüksek tansiyon, diyabet ve gut hastalıkları, göz ve kronik idrar yolları hastalığı destek tedavilerine iyi gelir.

NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 300 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi, iki yetişkin ile aynı odada kalmak kaydı ile geçerlidir.0-5 yaş koltuksuz ücretsiz 6-12 yaş 2 yetişkin yanında 650 tl dir.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7-Gezi, ulaşım, konaklama ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

8-KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

9-ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

10- Acenta, mücbir sebeplerle gerek turdan önce gerekse tur esnasında, konaklama tesislerinde (ya aynı standartlarda ya da bir üst düzey olmak kaydıyla) değişiklik yapma hakkına haizdir.

11-Bu fiyat otelde en az 2 kişi ve üzeri odalarda geçerlidir. Tek katılmayı düşünen misafirlerimizden odada tek kalmaları durumda oda farkı alınmaktadır.Tek kişi oda farkı 500 tl'dir

12- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.

Fiyat:900

Rezervasyon Yap

Çoklu seçim yapmak için Ctrl ve mouse ile seçmek istediğiniz koltukları işaretleyin
Yetişkin
× 900 = 900
Toplam = 900

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım