IHLARA KAPADOKYA TURU

İlan Numarası: 676

IHLARA KAPADOKYA TURU

25-26 HAZİRAN (10-11 TEMMUZ, 12-13 TEMMUZ 1099 TL BAYRAM)

                               IHLARA KAPADOKYA TURU

1.GÜN: Saat 06.00 Vipol, 06.15 Forum, 06.30 Mersin Karayolları Köşesi, 07.00 Tarsus Kleopatra Kapısı 07.40 Adana Duygu Kafeden hareket ediyoruz.

✔Ihlara Vadisi

✔Yılanlı Kilise

✔Sümbüllü Kilise 

✔Ürgüp

✔Asmalı Konak

✔Şarap Fabrikası

✔5* Otel Konaklama 

✔Akşam yemeği sonrası Yöresel Türk Gecesi Eğlencesi (extra) 

2.GÜN:

✔Yeraltı Şehri

✔Güvercinlik Vadisi

✔Bölgeye özel kabak çekirdeği tadımı

✔Uçhisar Kalesi (panoramik)

✔Panorama Tepesi

✔ATV Turu  (Kılıçlar Vadisi, Güllüdere Vadisi, Kızıl Vadi)

NOT: ATV’lere 2 kişi binebilmektedir.

✔ Dervent Vadisi

✔Paşabağı (panoramik)

✔Çanak Çömlek

✔Taş Atölyesi

✔Avanos Kızılırmak’ta Kano/ Jet Bot/Gondol Turu (Hava şartlarına göre yapılmakatdır)

(Tura katılmak istemeyen misafirlerimiz için Avanos’ta serbest zaman)

✔Mersin'e dönüşe geçiyoruz.

FİYATA DÂHİL OLANLAR: Lüks Araçlarla Ulaşım, Araçta alınan sıcak soğuk ikramlar, Otelde alınan akşam yemeği ve sabah kahvaltısı, Rehberlik Hizmeti, MYT Turizm refakati, Koltuk ve Seyahat Sigortası

FİYATA DÂHİL OLMAYANLAR: Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, 1. Gün Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemekleri, ATV turu, Yöresel Türk Gecesi Eğlencesi, Tüm Kişisel Harcamalar

NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 400 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi, iki yetişkin ile aynı odada kalmak kaydı ile geçerlidir.0-5 yaş koltuksuz ücretsiz 6-12 yaş 2 yetişkin yanında %30 indirim yapılmaktadır.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7-Gezi, ulaşım, konaklama ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

8-KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

9-ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

10- Acenta, mücbir sebeplerle gerek turdan önce gerekse tur esnasında, konaklama tesislerinde (ya aynı standartlarda ya da bir üst düzey olmak kaydıyla) değişiklik yapma hakkına haizdir.

11-Bu fiyat otelde en az 2 kişi ve üzeri odalarda geçerlidir. Tek katılmayı düşünen misafirlerimizden odada tek kalmaları durumda oda farkı alınmaktadır.Tek kişi oda farkı 150 tl'dir

12- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.

Fiyat:849

Rezervasyon Yap

Çoklu seçim yapmak için Ctrl ve mouse ile seçmek istediğiniz koltukları işaretleyin
Yetişkin
× 849 = 849
Toplam = 849

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım