ÇANAKKALE-BURSA-ESKİŞEHİR TURU

İlan Numarası: 669

ÇANAKKALE-BURSA-ESKİŞEHİR TURU

17-19 HAZİRAN

                             ÇANAKKALE-BURSA-ESKİŞEHİR TURU

1.GÜN: 17 Haziran'da saat 15:00 Vipol, 15:15 Forum, 15:30 Karayolları, 16:10 Tarsus Kleopatra, 16:50 Adana Duygu Kafe'den hareket ediyoruz.

✔ Çanakkale Şehitlik ziyareti (Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Abide, Yahya Çavuş Şehitliği, Alçıtepe’de öğle yemeği, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı)

✔Truva Atı Fotoğraf molası

✔Aynalı Çarşıda serbest zaman

✔Bandırma’da 4* Eken Prestige Otel Konaklama

2.GÜN:

✔Bursa

✔Tophane’de Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri ziyareti

✔Saat Kulesi

✔ Ulu Cami

✔ Kozahan Kapalı Çarşı'da serbest zaman

✔ Eskişehir

✔Porsuk Çay'ında serbest zaman ve fotoğraf molası

✔Tarihi Odunpazarı Evleri

✔Mersin'e dönüşe geçiyoruz.

   Fiyata Dâhil Olanlar: Lüks Araçlarla ulaşım, Araçta alınan sıcak soğuk ikramlar, 1 Gece Otelde YP Konaklama, Otelde alınacak Akşam Yemeği ve Sabah Kahvaltısı, MYT Turizm Refakati, Rehberlik Hizmeti, Koltuk ve Seyahat Sigortası

   Fiyata Dâhil Olmayanlar: Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, 1. Gün Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemekleri, Tüm Kişisel Harcamalar

NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 700 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi, iki yetişkin ile aynı odada kalmak kaydı ile geçerlidir.0-5 yaş koltuksuz ücretsiz 6-12 yaş 2 yetişkin yanında 700 tl dir.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7-Gezi, ulaşım, konaklama ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

8-KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

9-ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

10- Acenta, mücbir sebeplerle gerek turdan önce gerekse tur esnasında, konaklama tesislerinde (ya aynı standartlarda ya da bir üst düzey olmak kaydıyla) değişiklik yapma hakkına haizdir.

11-Bu fiyat otelde en az 2 kişi ve üzeri odalarda geçerlidir. Tek katılmayı düşünen misafirlerimizden odada tek kalmaları durumda oda farkı alınmaktadır.Tek kişi oda farkı 150 tl'dir

12- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.


Fiyat:1199

Rezervasyon Yap

Çoklu seçim yapmak için Ctrl ve mouse ile seçmek istediğiniz koltukları işaretleyin
Yetişkin
× 1199 = 1199
Toplam = 1199

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım