BATI KARADENİZ TURU

İlan Numarası: 688

BATI KARADENİZ TURU

16-19 HAZİRAN

                                    BATI KARADENİZ TURU

1.GÜN : 16 Haziran  akşam saat 20.00 Vipol, 20.15 Forum, 20.30 Mersin Karayolları Köşesi, 21.15 Tarsus Kleopatra Kapısı, 22.00 Adana Duygu Kafeden hareket ediyoruz.

✔Bolu

✔Yedigöller

✔Abant Gölü

✔Gölcük Gölü

✔Zonguldak

✔Devrek Bastoncular Çarşısında serbest zaman

✔Devrek'te bulunan 4* Devrek Otel'e yerleşiyoruz.

2.GÜN:

✔Amasra

✔Bakacak Tepesi

✔Amastris Kalesi, Çekiciler Çarşısı’nda serbest zaman

✔Tokatlı Kanyonu

✔Cam Teras’a geliyor,

✔Safranbolu'da bulunan 3* Otel yerleşiyoruz.

3.GÜN:

✔Kaymakamlar Evi ve Köprülü Mehmet Paşa Camii

✔Safran Lokumlarının tadına bakıyor ve alışveriş yapıyoruz .

✔Eski Safranbolu

✔Yörük Köyü

✔Sipahioğlu Konağı

✔Kastamonu

✔İsmail Efendi Külliyesi

✔Şerife Bacı Anıtı

✔Nasrullah Camii

✔Mersin'e dönüşe geçiyoruz.

FİYATA DÂHİL OLANLAR: Lüks Araçlarla Ulaşım, Araçta alınan sıcak soğuk ikramlar, 1 Gece Otelde YP Konaklama, Otellerde alınacak Akşam Yemeği ve Sabah Kahvaltıları, MYT Turizm Refakati, Rehberlik Hizmeti, Koltuk ve Seyahat Sigortası

FİYATA DÂHİL OLMAYANLAR: Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, 1. Gün Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemekleri, Transfer ücretleri Tüm Kişisel Harcamalar

NOTLAR:

1- Rehber, hava ve yol şartlarına göre programın içeriği sabit kalmak şartı ile değişiklik yapabilir.

2- Telefon ile yapılan rezervasyonlarda karşılıklı olarak belirlenen tarihte, kesin kayıt için 700 TL kapora bedeli verilmesi gerekmektedir.

3- Çocuk indirimi, iki yetişkin ile aynı odada kalmak kaydı ile geçerlidir.0-5 yaş koltuksuz ücretsiz 6-12 yaş 2 yetişkin yanında %30 indirim yapılmaktadır.

4- Kesin kayıt sırasında tura katılacak tüm misafirlerin Ad, Soyad, TC. Kimlik numarası ve Telefon numaralarını vermeleri gerekmektedir. (TC. Kimlik numaraları zorunlu seyahat sigortası için gereklidir.

5- Kayıt sırasında (Erken kayıt yaptıranlar öncelikli olmak şartı ile) koltuk numarası verilir ve tur süresince koltuk numarası değişmez.

6- Araç kişi sayısına göre belirlenecektir.

7-Gezi, ulaşım, konaklama ve rehberlik hizmetleri gezi programıyla bir bütündür. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri ve benzeri haklara ilişkin bedel iadesi yapılmaz.

8-KAPORA İPTALİ: Misafirlerimiz turdan 10 gün önceye kadar kayıt iptali yapabilir. Ücretin tamamı iade edilir. Bu süreden sonra yapılan iptallerde kapora ödemesi yapılmaz

9-ACENTA TUR İPTALİ: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 3 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.

10- Acenta, mücbir sebeplerle gerek turdan önce gerekse tur esnasında, konaklama tesislerinde (ya aynı standartlarda ya da bir üst düzey olmak kaydıyla) değişiklik yapma hakkına haizdir.

11-Bu fiyat otelde en az 2 kişi ve üzeri odalarda geçerlidir. Tek katılmayı düşünen misafirlerimizden odada tek kalmaları durumda oda farkı alınmaktadır.Tek kişi oda farkı 400 tl'dir

12- Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz, Acenta genel koşullarını kabul etmiş sayılır.

Fiyat:1599

Rezervasyon Yap

Çoklu seçim yapmak için Ctrl ve mouse ile seçmek istediğiniz koltukları işaretleyin
Yetişkin
× 1599 = 1599
Toplam = 1599

Veya

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım